DUPLEX ME QERA, KOMPLEKSI FZ, LIQENI I THATE.

 • €600
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

DUPLEX ME QERA, KOMPLEKSI FZ, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €600

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45027
 • ID Prones

Përshkrim

Japim duplex me qera tek Liqeni i Thate, kompleksi Fz.

Duplexi ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo