Apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim Kleringu tek Mirabelle Residence

 • €105,000
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim Kleringu tek Mirabelle Residence

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37853
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamente me siperfaqe te ndryshme me cmim Kleringu tek Mirabelle

Apartamentet jane ne ndertim e siper faze tulle  .

Cilesi shume e larte ndertimi , izolim termik dhe akustik .

Cmim Kleringu  1050 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva