APARTAMENT 2+1+P ME QERA, AMBASADOR 2.

 • €850/muaj
Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+P ME QERA, AMBASADOR 2.

Stadiumi Air Albania, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 87
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34327
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1+post parkimi tek Ambasador 2, prane stadiumit Air Albania.

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar ne menyre luksoze.

Cmimi eshte 850 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo