Shitet apartament 2+1 dhe 3+1 me cmim klering Kompleksi Urban Planning, Astir.

 • €109,000
Astir, Casa Italia, Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 dhe 3+1 me cmim klering Kompleksi Urban Planning, Astir.

Astir, Casa Italia, Kthesa e Kamzes, Tiranë
 • €109,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46905
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 dhe 3+1 me cmim klering Kompleksi Urban Planning, Astir.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe totale 92.2 m2, siperfaqe neto 77.4 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.8 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5 te objektit.

Apartamenti 3+1 disponon siperfaqe totale 180.7 m2, siperfaqe neto 156.8 m2 dhe siperfaqe te perbashket 23.9 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 1 te objektit.

Cmimi i shitjes 1050 €/m2.

Apartamentet disponojne dhe garazhd ne vleren 13.000 € secili.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest