AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOKU.

  • €2,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
  • €2,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 200
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42004
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient per zyra, ne rrugen Ismail Qemali ne Bllok.

Ambienti ka siperfaqe 200 m2 dhe organizohet ne ambient openspace, 3 zyra me te vogla, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Cmimi eshte 2000 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo