Apartament 2+1 ne Astir prane Viles L

 • €75,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 ne Astir prane Viles L

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 109
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36133
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1  me siperfaqe 109 m2 ne shitje tek Vila L ne Astir

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe nje verande .

Eshte totalisht i investuar me parket dhe i rinovuar nga fillimi ne fund .

Siperfaqe e brendshme eshte 76m2 ndersa veranda 33m2 , me mundesi shfrytezimi si siperfaqe e brendshme te nje pjese te saj  .

Ndodhet ne katin e 6 i cili aksesohet me ashensor .

Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt pronesie .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani