APARTAMENT 2+1 ME QERA, GJIMNAZI PARTIZANI.

  • €365/muaj
Rruga Bardhyl, Rruga Hoxha Tahsim, Xhamlliku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, GJIMNAZI PARTIZANI.

Rruga Bardhyl, Rruga Hoxha Tahsim, Xhamlliku, Tiranë
  • €365/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 90
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40963
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1 prane gjimnazit Partizani, rruga Riza Cerova.

Apartamenti ka siperfaqe 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, pa ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet bosh, vetem me kundrabufe dhe elektroshtepiaket.

Cmimi eshte 40000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo