APARTAMENT LUKSOZ 2+1 NE SHITJE TEK AMBASADA AMERIKANE

 • €310,000
Liceu, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT LUKSOZ 2+1 NE SHITJE TEK AMBASADA AMERIKANE

Liceu, Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €310,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P34969
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti organizohet ne 2+1 me ambient gatimi te vecuar 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone, dhe nje garderobe ne dhomen matrimoniale. Investuar me brandet me prestigjoze, e shtruar me parket dru, dritaret jane termika dhe akusitke.

Siperfaqe neto e apartamentit eshte 138 m2 dhe siperfaqe bruto 150 m2.

Ne cmimin e shitjes perfshihet dhe nje post parkimi me certifikate pronese.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva