Super Bar-Longue per shitje ne Xhamllik

  • €450,000
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje

Super Bar-Longue per shitje ne Xhamllik

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Tiranë
  • €450,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 204
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38636
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet nje nder bar-longue me te frekuentuar dhe te investuar ne Xhamllik.

Lokali pozicionohet ne Rruge Kryesore ne nje zone me frekuentim te larte .

Ambienti ka siperfaqe prej 109m2 neto siperfaqe e brendshme e shenuar ne certifikate pronesie dhe 95m2 verande e shfrytezueshme per te cilen paguhet tax ne bashki.

Ambienti eshte totalisht i investuar dhe eshte nje nder lokalet me te mira te zones.

Per me shume info na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva