Shitet super-vile ne Gjirin e Lalzit

 • €280,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet super-vile ne Gjirin e Lalzit

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €280,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24946
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-vile ne Kompleksin Lura, nje nga komplekset me te mira ne Gjirin e Lalezit. Kompleksi Lura ofron te gjitha fasilitet e nevojshme, ku mbizoteron qetesia dhe gjelberimi duke e bere nje oaz perfekt per kalimin e pushimeve.

Vila eshte 2-kateshe dhe me tipologji 4+1. Siperfaqa totale prej e viles eshte 200m2, ku 170m2 eshte sip. ndertim dhe 30m2 verande. Vila eshte shume e investuar, me punime shume cilesore dhe me mobilim modern.

Vila eshte shume afer detit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest