Shitet hotel + truall ne Mullet.

 • €1,000,000
Mullet, Tiranë
Për Shitje

Shitet hotel + truall ne Mullet.

Mullet, Tiranë
 • €1,000,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 13
 • Dhoma
 • 2200
 • Sipërfaqe ㎡
 • 7169
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45711
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet hotel + truall ne Mullet.

Trualli ka siperfaqe 7169 m2.

Organizohet ne nje godina 5 kateshe me siperfaqe 2200 m2, magazine 220 m2 dhe garazhd 320 m2.

3 kate te godines jane strukture hotelerie me 15 dhoma.

Gjithashtu disponon puse uji dhe pishine.

Ofron mundesi shume te mira investimi.

Cmimi i shitjes 1.000.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest