SHITET SUPER VILE NE MULLET.

 • €450,000
Mullet, Tiranë
Për Shitje

SHITET SUPER VILE NE MULLET.

Mullet, Tiranë
 • €450,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 430
 • Sipërfaqe ㎡
 • 6
 • Garazhe
 • 890
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42366
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super vile ne Mullet.

Vila ka siperfaqe 890 m2 truall dhe 430 m2 ndertim.

Organizohet ne dy kate, ku ne perberje kane dhome ndenje, kuzhine e madhe, 4 dhoma gjumi, 1 dhome suite, 4 tualete, 4 ballkone, 1 zyre dhe nje dhome magazine.

Rreth e qark viles eshte oborr i gjelberuar dhe mundesi parkimi deri ne 6 makina.

Dera e jashtme elektronike, sistem elektrik 3 fazor, sistem mbrojtje nga rrufete, boiler me panel solar, sistem alarmi dhe kamera, izolim termik dhe akustik, depozite uji 2000 litra.

Cmimi eshte 450000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo