Shitet Vile ne Xhamllik

 • €240,000
Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje

Shitet Vile ne Xhamllik

Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
 • €240,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 167
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41023
 • ID Prones

Përshkrim

Vile per shitje prane shkolles Hasan Prishine tek rruga Marie Logoreci.

Vila organizohet ne tre kate, ku:
Kati perdhe eshte i organizuar ne 2 ambjente biznesi
Kati i pare eshte i organizuar ne korridor shperndares, nje dhome ndenje dhe nje ambjent gatimi me hapsire mjaft te bollshme, nje dhome mikepritje dhe nje tualet.
Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe verande.

Me siperfaqe totale 167 m2:
Kati perdhe ka siperfaqe 54.1 m2
Kati I pare ka siperfaqe: 56.4 m2
Kati I dyte ka siperfaqe: 56.4 m2

Vila eshte e investuar gjithashtu dhe shume e mire per banim duke e shfrytezuar gjithashtu per biznes ne katin perdhe.

Cmimi I shitjes se viles eshte: 240,000 euro.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle