Super objekt ne shitje, prane QTU!

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Shitje

Super objekt ne shitje, prane QTU!

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 4500
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31560
  • ID Prones

Përshkrim

Sapo ka dal ne treg super objekt ne shitje ne autostraden Tirane-Durres. Objekti ndodhet prane Qtu-se buze rruge .

Siperfaqe trualli 2600 me dhe siperfaqe ndertimi 4500 m2.

Aktualisht eshte e dhene me qira ne vleren 10.000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj