Astir, shitet apartament 2+1

 • €120,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Astir, shitet apartament 2+1

Astir, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41335
 • ID Prones

Përshkrim

Astir, prane Deutschcolor, shitet Apartament 2+1.

Apartamenti organizohet ne nje sallon sebashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Siperfaqe totale 114.5m2

Cmimi 120.000 euro

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest