Jepet Apartament 2+1 me qira tek Komuna e Parisit

 • €700
Komuna e Parisit, Tiranë
Tërhequr

Jepet Apartament 2+1 me qira tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €700

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 110 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35367
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament 2+1 me qira tek Komuna e Parisit.
Apartamenti ka siperfaqe 110 m2.
Ndodhet ne katin e 4 ne pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, korridor shperndares.
Orientimi Perendim.
Apartamenti eshte i investuar dhe jepet i mobiluar.
Cmimi eshte 800 euro.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj