VILE ME QERA, PRANE TEG.

  • €2,500/muaj
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Qira Tërhequr

VILE ME QERA, PRANE TEG.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 3
  • Tualete
  • P39767
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super vile prane Teg, ne nje nga rezidencat me te mira te zones.

Vila eshte 3 kateshe, ku kati -1 organizohet ne nje ambient te madh, nje tualet dhe nje dhome teknike,

kati 0 ne dhome ndenje dhe kuzhine,

kati 1, ne dy dhoma dhe dy tualete,

dhe kati 2 ne dhome, tualet, garderobe dhe verande.

Cmimi eshte 2500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo