Shitet super apartament 2+1 ne Rezidencen Lake View.

 • €620,000
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 2+1 ne Rezidencen Lake View.

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €620,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P42763
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1 ne Rezidencen Lake View.

Rezidenca Lake View eshte nje nga projetet elitar qe po ndertohet se fundmi perballe Liqenit Artificial te Tiranes.

Projekti ofron ambiente banimi, ambiente biznesi dhe  hapesira te bollshme parkimi.

Apartamenti qe disponojme ne shitje ka nje pamje fantastike nga Liqeni Artificial.

Apartamenti ka  siperfaqe totale 178.67 m2 nga te cilat siperfaqe neto 148.50 m2, siperfaqe te perbashket 30.17 m2 dhe siperfaqe verande 21.40 m2.

Organizohet ne dhome ndjenje openspace + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Gjithashtu disponon dhe nje depo te madhe ne katin -3 dhe dy poste parkimi.

Cmimi i shitjes se apartamentit eshte 560.000 €.

Cmimi i shitjes per secilin post parkimi 25.000 €.

Cmimi i shitjes se depos 10.000 €.

 

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest