Shitet apartament 2+1+2 me cmim klering Urban Planning Residence, Astir.

 • €122,000
Astir, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 me cmim klering Urban Planning Residence, Astir.

Astir, Tiranë
 • €122,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 104
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P48125
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me cmim klering Urban Planning Residence, Astir.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 104.3 m2, siperfaqe neto 87.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 1050 €/m2.

Apartamenti disponon dhe post parkimi ne vleren 12.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest