Apartament modern 3+1 me qera, Parku Olimpik

Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Rruga e Kosovarëve, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament modern 3+1 me qera, Parku Olimpik

Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Rruga e Kosovarëve, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 160 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28091
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament modern 3+1 ne zonen e Parkut Olimpik. Zone shume e mire dhe pamje fantastike nga Parku Olimpik.

Apartamenti ka siperfaqe 160m2 dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi te vecuar, ballkon, 2 tualete, koridor shperndares. Orinetim Jug/Lindje. Me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj