Shitet apartament 3+1+2+post parkimi, Bulevardi i Ri.

 • €245,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 3+1+2+post parkimi, Bulevardi i Ri.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €245,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 201.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46351
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2+post parkimi, Bulevardi i Ri.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 135.69 m2, siperfaqe neto 120.10 m2, siperfaqe te perbashket 15.59 m2 dhe siperfaqe verande 65.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin e 9.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Apartamenti disponon edhe post parkimi ne vleren 13.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest