Jepet me qera super apartament 1+1+Parkim Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes.

 • €850/Muaj
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qera super apartament 1+1+Parkim Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes.

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €850/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P47160
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super apartament 1+1 Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje me ambient gatimi, ngrenie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i investuar ne detaje me cilesi shume te mire dhe i mobiluar me nje stil modern dhe komod.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar.

Apartamenti disponon dhe post parkimi.

Cmimi i qerase 850 €/muaj.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest