Shiten 2 Ambiente tek Rruga Naim Frasheri

  • €330,000
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Shiten 2 Ambiente tek Rruga Naim Frasheri

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
  • €330,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 230 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32987
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten 2 Ambiente tek Rruga Naim Frasheri, prane Rruges se Kavajes.
Ambienti ka siperfaqe 130 m2 ne katin -1 dhe 100 m2 ne katin 0.
Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva