Shitet Ambient Biznesi Unico Residence, Bllok!

  • €944,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje

Shitet Ambient Biznesi Unico Residence, Bllok!

Ish Blloku, Tiranë
  • €944,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 236
  • Sipërfaqe ㎡
  • P44694
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Ambient Biznesi Unico Residence, Bllok!

Unico eshte nje nga projektet me te reja qe po ndertohet se fundmi ne Bllok, me shumellojshmeri apartamentesh dhe ambiente biznesi.

Ambienti qe disponojme ka siperfaqe totale 236 m2.

Ndodhet ne katin e 2 te nje objekti ne ndertim.

Cmimi i shitjes 4.000 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest