Shiten Apartamente 2+1 dhe 3+1 me cmim klering ne Kompleksin Tirana Entry II, prane Casa Italia.

 • €149,300
Casa Italia, Dogana, Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje

Shiten Apartamente 2+1 dhe 3+1 me cmim klering ne Kompleksin Tirana Entry II, prane Casa Italia.

Casa Italia, Dogana, Kthesa e Kamzes, Tiranë
 • €149,300

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43598
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten Apartamente 2+1 dhe 3+1 me cmim klering ne Kompleksin Tirana Entry II, prane Casa Italia.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe totale 87.7 m2, siperfaqe neto 74.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.4 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi + ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te objektit.

Apartamenti 3+1 disponon siperfaqe totale 116 m2, siperfaqe neto 98.3 m2, siperfaqe te perbashket 17.7 m2 dhe siperfaqe verande 82.3 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi + ambient ngrenie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin e 6 te objektit.

Cmimi i shitjes 950 €/m2.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest