Apartament 2+1+Verande ne shitje tek Pavarotti

 • €199,000
 • €500/muaj
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+Verande ne shitje tek Pavarotti

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €199,000
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 138
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38351
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti organizohet ne 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 138m2  tek Kopshti Botanik

Apartamenti ka nje dhome ndenje te madhe fantastike me pamje te lire nga Tirana , ambient gatimi i vecuar me dritare dhe ajrim natyral , 2 dhoma gjumi te bollshme , 1 tualet me ajrim .

Apartamenti ka nje verande te bukur me orientim Jug , pra plot e perplot drite  e cila  shikon edhe nga Kopshti Botanik .

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor .

Prona disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

 

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva