Jepet apartament 1+1 me qera tek Grand Gallery

  • €300/muaj
Yzberish, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qera tek Grand Gallery

Yzberish, Tiranë
  • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P40161
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 tek Grand Gallery ne Yzberisht.

Apartamenti jepet bosh per banim ose per zyre. Eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Me nje siperfaqe totale 69.5 m2 dhe siperfaqe neto 59.7 m2.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensore.

Cmimi i qerase eshte 300 euro.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare