Shiten super Duplekse ne Rezidencen White Tower, Komuna e Parisit.

 • €288,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten super Duplekse ne Rezidencen White Tower, Komuna e Parisit.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €288,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 180
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41915
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten super Duplexe  ne Rezidencen White Tower, Komuna e Parisit.

Objekti ndodhet ne nje vendodhje fantastike, ofron shumellojshmeri apartamentesh dhe dy katet e para ambiente sherbimi ne formen e zyrave dhe ambienteve tregtare.

Dubleksi i pare disponon siperfaqe totale 179.1 m2, siperfaqe e katit te pare 80 m2, siperfaqe e katit te dyte 69.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 29.8 m2.

Kati i pare organizohet ne sallon te bollshem ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie, tualet dhe verande.

Kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Dubleksi i dyte disponon siperfaqe totale 180 m2, siperfaqe e katit te pare 87.4 m2, siperfaqe e katit te dyte 62.6 m2, siperfaqe e perbashket 30 m2.

Kati i pare organizohet ne sallon te bollshem ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie, tualet dhe verande.

Kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet.

Dubleksi i trete disponon siperfaqe totale 229.3 m2, siperfaqe e katit te pare 105.7 m2, siperfaqe e katit te dyte 85.4 m2 dhe siperfaqe e perbashket 38.2 m2.

Kati i pare organizohet ne sallon te bollshem ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie, nje dhome gjumi, tualet dhe verande.

Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi  dhe dy tualete.

Ndodhen ne katin e kater.

Cmimi i shitjes 1600 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest