Jepet apartament 2+1+Parkim me qira tek Kompleksi “Mangalem” tek Ali Demi

 • €500
Ali Demi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+Parkim me qira tek Kompleksi “Mangalem” tek Ali Demi

Ali Demi, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 89
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41818
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+Parkim me qira tek Kompleksi Mangalem.

Apartamenti oganizohet ne nje dhome  ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 , ka pamje te lire dhe plot drite.

Prona disponon dhe nje post parkimi ne katin -1.

Per me shume info na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva