Jepet Ambient per Zyra tek Stadiumi Dinamo

  • €1,300/muaj
Ish Blloku, Komuna e Parisit, Liqeni i Thatë, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient per Zyra tek Stadiumi Dinamo

Ish Blloku, Komuna e Parisit, Liqeni i Thatë, Stadiumi Dinamo, Tiranë
  • €1,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 127 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31960
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient per Zyra tek Stadiumi Dinamo, Rruga Emin Duraku.
Ambienti ka siperfaqe 127 m2 dhe ndodhet ne katin e 1.
I sapo investuar dhe restauruar, me lartesi 3.5 meter.
Ambienti ka nje post parkimi te dedikuar brenda oborrit te pallatit.
Vendndodhje e persosur, qe lejon levizjen ne kembe per te arritur kudo.
Mundesi parkimi ne zone ka gjithandej.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj