Apartament ne shitje 2+1 + Dyqan ne Durres prane Malit te Robit

  • €65,000
Mali i Robit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Apartament ne shitje 2+1 + Dyqan ne Durres prane Malit te Robit

Mali i Robit, Durrës
  • €65,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 116
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28606
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1+Dyqan por pjesa e dyqanit mund te perdoret dhe si apartament. Ndodhet ne Durres prane Malit te Robit.
Apartamenti ka siperfaqe 116 m2 + bace perpara, eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj