AMBIENT BIZNESI ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

 • €2,000/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 6
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 1000
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26041
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambient biznesi , Autostrada Tirane-Durres, km 7.

Ambienti ka siperfaqe prej 1000 m2.

Eshte ideal per fasoneri, por dhe per biznese te tipologjive te ndryshme.

Eshte i organizuar ne 6 ambiente , nga te cilat 5 prej tyre mund te perdoren si zyra ose per magazinim , ndersa ambienti i 6-te eshte salle e madhe.

Te pajisur me dy ashensore industrial.

Per me shume foto ose video na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo