DYQAN ME QIRA NE MYSLYM SHYR

  • Neto €250/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

DYQAN ME QIRA NE MYSLYM SHYR

Myslym Shyri, Tiranë
  • Neto €250/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 15
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42834
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan me qira ne Myslym Shyr.

Ambjenti nuk ndodhet ne rruge kryesore por ka akses direkt nga rruga kryesore, duket qarte dhe nga rruga kryesore.

Ndodhet ne kat 0, e investuar me tualet dhe ka siperfaqe 15 m2.

Shume e pershtatshme per estetiste por edhe per tipologji te ndryshme biznesi.

Cmimi i qerase eshte 250 euro neto.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle