Apartament 2+1 me qera ne Fresk

 • €320/muaj
Fresku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €320/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39305
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 i mobiluar tek Restorant Fresku

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor

Jepet i mobiluar .

Per me shume na kontaktoni

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva