Ambient komercial ne rr.Elbasanit

 • €4,200/muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient komercial ne rr.Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €4,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 282
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26222
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne rr.Elbasanit. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore dhe ka nje siperfaqe 282 m2  ne katin 0, ka fasade xhami e cila e ben me potenciale ambientin. Dyqani eshte i pershtateshem per nje ser aktivitetesh si:

 1. Banka
 2. Supermarkete (ka akses per shkarkim dhe mbrapa dyqanit)
 3. Showroom
 4. Zyra

Cmimi i ambientit eshte neto.

Ju ftojme per nje vizite ne prone

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj