APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, DON BOSKO.

 • €205,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, DON BOSKO.

Don Bosko, Tiranë
 • €205,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 121
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46508
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne Don Bosko, prane shkolles Qazim Turdiu.

Apartamenti ka siperfaqe 120.5m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 1700 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo