Shitet apartament 1+1 tek Asl, Pediatria

 • €93,000
Kompleksi Asl, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Asl, Pediatria

Kompleksi Asl, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
 • €93,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39451
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi ASL , Rruga Kongresi i Manastirit.

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet te bollshem dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor te ndertuar ne Vitin 2023.

Kompleksi eshte nje nder komplekset me cilesore me izolim termik dhe akustik , hapsira te gjelbra dhe menje pozicionim perfekt prane te gjitha faciliteteve si Shkolla ,Universitete , Spitale , Markete , institucione etj.

Nxitoni!!!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva