Prane Rtsh, Super apartament ne shitje!

Prane Rtsh, Super apartament ne shitje!

Për Shitje

850,000€

 • 07cfbae2-10d7-4696-bf58-b0e2ff9069af
 • 43d4f049-1541-4057-a1ab-a541b8f6a887
 • 62a25a2e-f01f-4c8c-911e-f89380f104e7
 • da351c7c-733a-40c1-af7a-58b78a516189
 • 9e1e40cc-b264-438c-9d5e-9ca276db6708
 • e3c02f73-55dc-405a-97f3-227c48e0cc56
 • 32948cf4-6f86-43fd-8a3a-fbb35b83f3b7
 • 2ac00dbd-2a70-4f37-b8d0-d45881311d5b
 • 49201bce-9f7f-451d-890c-21141304bae8
 • 0aa4f524-1cd7-4726-81c7-db4a5399a219
 • 7b0fff90-5151-49d7-bec4-b4c4068b3a0e
 • 83fafb73-0349-46ae-b4cd-aa996c194ded
 • 208d918f-9d79-4ed2-af88-f7e198ffee49
 • 521c692c-4e43-45aa-8a6f-78ac1f74ce6d

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-28244

Dhoma
3
Tualete
3
Garazhde
1
Sip. jashtme
420

Përshkrimi

Ne zonen me elitare te Tiranes, rr.Themistokli Germenji, prane Rtsh dhe Coin!

Shesim duplex me siperfaqe totale 420 m2. Apartamenti organizohet ne 2 ambiente living, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 2 veranda.

Siperfaqe neto e apartamentit eshte 220 m2 dhe siperfaqe e verandes 200 m2 e cila eshte e pasqyrar ne certifikate pronesie, po ashtu eshte dhe taraca me siperfaqe 100 m2.  Pallati eshte nje nga me te miret e zones dhe ne kat jane vetem 2 apartamente.

Apartamenti shitet sebashu me garazh ne katin -1 me siperfaqe 16 m2.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *