JAPIM ME QERA VILE, PETRELE.

 • €1,500/muaj
Tiranë
Për Qira

JAPIM ME QERA VILE, PETRELE.

Tiranë
 • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 515
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38256
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera vile 2 kateshe, ne Petrele.

Vila ka siperfaqe 515 m2 ndertim dhe 7000 m2 truall.

Eshte e organizuar ne 5 dhoma dhe 4 tualete.

Ideale per banim, por dhe biznes per bujtine, hotel ose agroturizem.

Cmimi eshte 1500 euro i diskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo