APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, GARDA.

 • €800/muaj
Garda, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, GARDA.

Garda, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38796
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 3+1+2+depo, prane Gardes.

Apartamenti ka siperfaqe totale 140m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, kuzhine te vecante, 3 ambiente, dy tualete, depo dhe ballkon.

Orientimi Jug, pamje e lire nga parku i liqenit.

I pershtatshem per banim ose zyra.

Cmimi eshte 800 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo