APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

 • €120,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40959
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek Liqeni i Thate, pas hotel Radisson.

Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 120000 euro.

Ne proces hipotekimi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo