AMBIENT BIZNESI PER ZYRA ME QERA, COIN.

  • €7,644/Muaj
Coin, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI PER ZYRA ME QERA, COIN.

Coin, Stadiumi Air Albania, Tiranë
  • €7,644/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Tualete
  • 312
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41494
  • ID Prones

Përshkrim

Japim zyra me qera, Coin, Aba Business Center.

Ambienti ka siperfaqe 312 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te objektit, me 4 ashensore, recepsion dhe roje 24 ore.

Organizohet ne ambient openspace, 4 ambiente pune, 2 salla mbledhjes, ambient ngrenie, 4 tualete.

Mundesi per te marre me shume ose me pak m2.

Pamje e lire e qytetit.

Cmimi i qerase eshte 24,5 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo