Shiten apartamente 2+1 dhe 3+1, prane Zogut te Zi!

  • €107,000
Laprakë, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 2+1 dhe 3+1, prane Zogut te Zi!

Laprakë, Zogu i Zi, Tiranë
  • €107,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 97
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40384
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente  2+1 dhe 3+1  prane Zogut te Zi dhe Kupoles.

Projekti ofron arkitekture moderne dhe unike me nje vendodhje fantastike shume prane qendres se Tiranes.

Objekti ofron tipologji te ndryshme apartamentesh dhe ambiente sherbimi.

Apartamentet 2+1 organizohen ne dhome ndenje+ dy dhoma gjumi+ dy tualete+ ballkon.

Apartamentet 3+1 organizohen ne dhome ndenje+ tre dhoma gjumi+dy tualete+dy ballkone.

Cmimi fillon nga 1100€/m2.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare