Shitet super apartament 2+1 ne Rezidencen Selvia Luxury Living!

 • €342,000
Qendër, Selvia, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 2+1 ne Rezidencen Selvia Luxury Living!

Qendër, Selvia, Tiranë
 • €342,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 190
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44916
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1 ne Rezidencen Selvia Luxury Living!

Rezidenca ndodhet ne zemer te Tiranes me te gjitha komoditet dhe standarte me cilesi te larta.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 190 m2 dhe siperfaqe neto 162 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 6 me super orientim Jug-Lindje-Perendim.

Objekti aktualisht eshte ne faze ndertimi.

Cmimi i shitjes 1800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest