Shitet apartament 2+1+2 ne Myslym Shyri tek Drejtoria e Tatimeve

 • €183,000
Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 ne Myslym Shyri tek Drejtoria e Tatimeve

Myslym Shyri, Tiranë
 • €183,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 122
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41905
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 122m2 tek Drejtoria e Tatimeve, Myslym Shyri

Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem ( 50m2) , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor shume prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode.

Apartamenti disponon te gjithe dokumetacionin hipotekor.

Cmimi okazion 1500 euro per m2 !!!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva