Jepet dyqan me qira, rruga Haxhi Dallliu

Rruga Haxhi Dalliu, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet dyqan me qira, rruga Haxhi Dallliu

Rruga Haxhi Dalliu, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 32
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28758
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan me qira ne rrugen Haxhi Dalliu. Siperfaqja e dyqanit eshte 32 m2 dhe 1 tualet. Dyqani mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj