APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

 • €175,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €175,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39318
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1+2 tek kodra e diellit, prane Big Market.

Apartamenti ka siperfaqe 117 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 175000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo