AMBIENT BIZNESI ME QERA, SHESHI WILSON.

  • €390
Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira

AMBIENT BIZNESI ME QERA, SHESHI WILSON.

Sheshi Willson, Tiranë
  • €390

Vështrim i përgjithshëm

  • 45
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46178
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient biznesi me qera tek sheshi Wilson.

Ambienti ka siperfaqe 45m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje godine.

Hapesire openspace.

Cmimi eshte 40000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo