JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, RRUGA ISLAM ALLA

 • €500/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, RRUGA ISLAM ALLA

Myslym Shyri, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40870
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen Islam Alla, Myslym Shyr.

Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte 60 m2, i rikonstruktuar me nje mobilim modern dhe ndodhet ne katin e 9-te me ashensore.

Me nje orientim Jug-Perendim.

Cmimi i qerase eshte 500 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle