Shitet apartament 2+1 me cmim klering Kompleksi Univers City, prane Qtu!

 • €87,000
QTU, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Kompleksi Univers City, prane Qtu!

QTU, Tiranë
 • €87,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 109
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43821
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Kompleksi Univers City, prane Qtu!

Apartamenti  disponon siperfaqe totale 109 m2, siperfaqe neto 91.12 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.31 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhen ne katin e 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest